Rychlý kontakt: +420 774 482 777

Svatební šaty

Nabídka svatebních šatů

Každá žena je jedinečná a každé sluší jiné šaty. Když jsou dobře vybrané, umocní ženinu výjimečnost. U svatebních šatů to platí dvojnásobně.

Svatby Felice

Co najdete v naší nabídce svatebních šatů?

  • Rozsáhlá nabídka V našem salonu najdete více než 900 modelů bílých krásek, takže si u nás opravdu vybere každá nevěsta. Ať už máte konkrétní představu o vašem modelu, nebo vám hoří termín.
  • Rozmanité styly Něžné, elegantní, odvážné, éterické, jednoduché, extravagantní… Který styl je ten váš?
  • Různé velikosti Ať už máte jakoukoliv velikost, budete mít z čeho vybírat.
  • Široké cenové rozpětí Máte stanovený rozpočet na svatební šaty? Sdělte nám ho a my vás nasměrujeme přesně na ty „kousky“, které zapadají do vaší představy o ceně.
  • Prvotřídní servis Jsme tu pro vás proto, abychom zjednodušili a zpříjemnili přípravu na váš velký den. Tomu přizpůsobujeme veškeré naše služby.
  • Svatební šaty na míru Ne vždy vysněné šaty sedí tak, jak by měly. Někdy však stačí jednoduchá úprava a efekt je dokonalý.
  • Oblíbené značky Najdete u nás značky osvědčených výrobců svatebních šatů z celého světa.
  • Vlastní tvorba Šijeme i vlastní modely svatebních šatů, budete mít odvahu vyzkoušet kreativitu našich švadlen?

Půjčení svatebních šatů v pěti jednoduchých krocích

SVATBY FELICE
1) Rezervujte si termín

Díky našemu jednoduchému rezervačnímu systému si snadno a rychle vytvoříte rezervaci, která vám nejvíce vyhovuje. V tento čas se vám budeme plně věnovat. Termín rezervace vám potvrdíme na váš e-mail.

2) Přijďte na zkoušku

Na zkoušku přijďte prosím včas. Rádi si vyslechneme vaše tipy a přání. Možná zjistíte, že ve skutečnosti vám sedne něco jiného, než jste si představovala, nebo objevíte něco, co by vás na fotografii nezaujalo. Vždy je lepší vybírat svatební šaty všemi smysly, proto na našem webu nenajdete katalog svatebních šatů. Přijďte k nám do salonu Felice a my vás světem svatebních šatů provedeme. Pokud oceníte další názor, určitě si s sebou přiveďte další osobu – kamarádku, maminku… Zkrátka někoho, na jehož názoru vám záleží.

SVATBY FELICE
3) Rezervujte si vybrané svatební šaty

„To jsou ony! Mé vysněné svatební šaty.“ Věta, se kterou od nás chcete odcházet a zpravidla i odcházíte. Teď už je jen zarezervujete, zaplatíte zálohu a nejdůležitější položku na seznamu můžete odškrtnout.

4) Absolvujte závěrečnou zkoušku a odvezte si šaty

Někdy vám vybrané svatební šaty padnou, jako by byly šité přímo na vás, jindy jsou zapotřebí úpravy. Samozřejmě i tyto služby provádíme. Takže ještě před dnem D vše zkontrolujeme, provedeme zkoušku... A je to! Jste připravená na váš svatební den, alespoň co se šatů týče.

5) Vraťte nám šaty… (pokud možno) v pořádku :)

Svatební šaty se obvykle vrací první pracovní den po svatebním dni. Samozřejmě počítáme s běžným ušpiněním. Může se stát, že se i poškodí, v takovém případě neplatíte žádné nepřiměřené pokuty, ale jen náklady na jejich opravu.

SVATBY FELICE

Rezervujte si termín vaší zkoušky

Zarezervujte si termín vaší zkoušky a pojďme najít šaty na svatbu, do tanečních či ples,
v nichž se budete cítit jako princezna, bohyně, femme fatale...
Zkrátka tak, jak se cítit chcete.

Galerie

Podívejte se do galerie na výběr z našich svatebních šatů ZDE >>>.

V našem salónu jich všach najdete více než 900!

nahoru